Views Material Design Lite (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Image
eu: Irudia

en: Views
eu: Bistak

en: Number of columns
eu: Zutaberen zenbakia

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Alignment
eu: Lerrokadura

en: <None>
eu: <Ezer ez>
