Views Material Design Lite (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Views
fr: Vues

en: Number of columns
fr: Nombre de colonnes

en: Alignment
fr: Alignement

en: <None>
fr: -Aucun-
