Views Material Design Lite (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Image
hr: Slika

en: Number of columns
hr: Broj stupaca

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno
