Views Material Design Lite (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Title
id: Judul

en: Image
id: Gambar

en: Views
id: View

en: Number of columns
id: Jumlah kolom

en: Horizontal
id: Horisontal

en: Vertical
id: Vertikal

en: Alignment
id: Perataan
