Views Material Design Lite (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Titill

en: Image
is: Mynd

en: Views
is: Gagnasýn

en: Number of columns
is: Fjöldi dálka

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Alignment
is: Jöfnun
