Views Material Design Lite (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Image
ka: სურათი

en: Number of columns
ka: სვეტების რაოდენობა

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური
