Views Material Design Lite (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ
