Views Material Design Lite (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Image
nl: Afbeelding

en: Views
nl: Overzichten

en: Number of columns
nl: Aantal kolommen

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Alignment
nl: Uitlijning

en: <None>
nl: - Geen -
