Views Material Design Lite (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Image
oc: Imatge

en: Views
oc: Vistas

en: Number of columns
oc: Nombre de colomnas

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: Alignment
oc: Alinhament
