Views Material Design Lite (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Image
pl: Obraz

en: Views
pl: Widoki

en: Number of columns
pl: Liczba kolumn

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Alignment
pl: Wyrównanie

en: <None>
pl: <Brak>
