Views Material Design Lite (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Image
fa: تصویر

en: Views
fa: نماها

en: Number of columns
fa: تعداد ستون‌ها

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Alignment
fa: تراز
