Views Material Design Lite (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Image
ps: انځور

en: Views
ps: ليدنې

en: Vertical
ps: نېغ

en: Alignment
ps: پرليكتيا
