Views Material Design Lite (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Image
ru: Изображение

en: Views
ru: Представление

en: Number of columns
ru: Количество столбцов

en: Horizontal
ru: Горизонтально

en: Vertical
ru: Вертикально

en: Alignment
ru: Выравнивание

en: <None>
ru: <Нет>
