Views Material Design Lite (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Image
sv: Bild

en: Views
sv: Vyer

en: Number of columns
sv: Antal kolumner

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: Alignment
sv: Placering

en: <None>
sv: <Ingen>
