Views Material Design Lite (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Image
tr: Resim

en: Views
tr: Görünümler

en: Number of columns
tr: Sütun sayısı

en: Horizontal
tr: Yatay

en: Vertical
tr: Dikey

en: Alignment
tr: Hizalama
