Views Material Design Lite (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Image
uk: Зображення

en: Views
uk: Види

en: Number of columns
uk: Кількість стовпців

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Alignment
uk: Вирівнювання

en: <None>
uk: <Нічого>
