Views Media Browser (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: Table
af: Tabel
