Views Media Browser (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Media
ar: ميديا

en: Table
ar: جدول
