Views Media Browser (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Table
ast: Tabla
