Views Media Browser (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Media
be: Мультымедыя

en: Table
be: Табліца
