Views Media Browser (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: Media
bg: Медия

en: Table
bg: Таблица
