Views Media Browser (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Table
bn: টেবিল
