Views Media Browser (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Table
bo: རེའུ་མིག
