Views Media Browser (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Media
ca: Multimèdia

en: Table
ca: Taula

en: Thumbnails
ca: Miniatures
