Views Media Browser (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Media
cs: Média

en: Table
cs: Tabulka

en: Thumbnails
cs: Náhledy
