Views Media Browser (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Table
cy: Tabl
