Views Media Browser (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Actions
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Table
da: Tabel

en: Thumbnails
da: Miniaturer
