Views Media Browser (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Media
el: Μέσα

en: Table
el: Πίνακας

en: Thumbnails
el: Μικρογραφίες
