Views Media Browser (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Table
eo: Tabelo
