Views Media Browser (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Actions
es: Acciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Edit
es: Editar

en: Media
es: Multimedia

en: Table
es: Tabla

en: Thumbnails
es: Miniaturas
