Views Media Browser (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: Media
et: Meedia

en: Table
et: Tabel

en: Thumbnails
et: Pisipildid
