Views Media Browser (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Actions
fa: عملکردها

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: ویرایش

en: Media
fa: رسانه

en: Table
fa: جدول
