Views Media Browser (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Table
fi: Taulukko

en: Thumbnails
fi: Pienoiskuvat
