Views Media Browser (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: Media
fr: Média

en: Table
fr: Tableau

en: Thumbnails
fr: Vignettes
