Views Media Browser (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Media
gl: Medios

en: Table
gl: Táboa

en: Thumbnails
gl: Miniaturas
