Views Media Browser (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Table
gu: કોષ્ટક
