Views Media Browser (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Media
hi: मीडिया

en: Table
hi: तालिका
