Views Media Browser (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: Media
hr: Mediji

en: Table
hr: Tablica
