Views Media Browser (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Media
hy: Մեդիա

en: Table
hy: Աղյուսակ
