Views Media Browser (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Cancel
id: Batal

en: Edit
id: Sunting

en: Table
id: Tabel
