Views Media Browser (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Table
is: Tafla
