Views Media Browser (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Actions
it: Azioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: Table
it: Tabella

en: Thumbnails
it: Miniature
