Views Media Browser (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Actions
ja: アクション

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: Media
ja: メディア

en: Table
ja: テーブル

en: Thumbnails
ja: サムネイル
