Views Media Browser (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Table
jv: Tabel
