Views Media Browser (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Media
ka: მედია

en: Table
ka: ცხრილი
