Views Media Browser (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Table
kk: Кесте
