Views Media Browser (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Table
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Thumbnails
kn: ತಂಬ್‍ನೈಲ್‍ಗಳು
