Views Media Browser (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Table
ku: خشتە
