Views Media Browser (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Table
lt: Lentelė

en: Thumbnails
lt: Miniatiūros
