Views Media Browser (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Media
lv: Multivide

en: Table
lv: Tabula

en: Thumbnails
lv: Sīkattēli
